Menu
Alışveriş Sepeti
🎁 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Blog RSS Feed

29 Nis Gerçek Kehribar Tesbih Nasıl Anlaşılır?
0 456
Gerçek Kehribar Tesbih Nasıl Anlaşılır?İnsanların fiziksel ve ruhsal sağlığı üzerinde oldukça faydası bulunan kehribar taşından kolye, tesbih, yüzük gibi pek çok aksesuar tasarlanır. Özellikle kehribar taşından tasarlanan tesbihler şık tasarımları ile göz doldurur. Erkeklerin vazgeçilmez tutkusu olan kehribar tesbihler günümüzde kadınlar tarafından..
05 Oca Kehribar Tesbih Kullanmanın Faydaları
Administrator 0 870
Kehribar Tesbih Kullanmanın FaydalarıKehribar taşı, faydalarından dolayı günümüzde tesbih, kolye, yüzük, bileklik gibi birçok aksesuar da kullanılmaktadır. Özellikle erkeklerin vazgeçilmez tutkusu olan tesbihler, kehribar taşı ile yapıldığında muhteşem bir sonuç ortaya çıkar. Kehribar taşı, onlarca yıl önce fosilleşmiş bir çam ağacı türünün fosille..
25 Eki En Çok Tercih Edilen Tesbih Modelleri
0 791
Tesbih, farklı özelliklerdeki taşların ipe dizilmesiyle oluşan bir aksesuardır. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alan tesbihin, oldukça uzun bir geçmişi bulunur. Geçmişten günümüze kadar gelen tesbihin günümüzde pek çok modellerini bulmak mümkündür. Tesbihin bileşenleri; taşlar, ip, püskül gibi parçalardan oluşur. Farklı tarzlarda ..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)