Menu
Alışveriş Sepeti
🎁 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Tesbih, taşların bir ipe dizilimi ile meydana gelen özel aksesuarlardır ve geçmişten günümüze kadar kültürümüzde yer almış, genellikle erkeklerin tercih ettiği en güzel hediye seçeneğidir. Firmamız, yıllardır bu kültürün devamı için birbirinden kaliteli ve şık tesbih modellerini müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Önceliğimiz her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Tesbih üretiminde kullanılan tüm malzemeler, birinci sınıf kaliteli ürünlerdir. Satışını gerçekleştirdiğimiz tesbihler, sertifikalı ve garantili ürünlerdir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz tesbihlerimiz, özel taşlar ve usta işçilik ile üretilmektedir. Birbirinden şık ve özel tasarımlara sahip tesbih modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz.


TESBİH MODELLERİ

Firmamızda birbirinden farklı modellere sahip yüzlerce çeşit tesbih modeli bulabilirsiniz. Tesbih üretiminde kehribar, oltu, ağaç, gümüş ve altın gibi birçok özel malzemeler kullanılır. Kişilerin isteği doğrultusunda modern veya klasik modeller, firmamızda mevcuttur. Son yıllarda mucizevi taşlar olarak bilinen kehribar, oltu gibi doğal taşların özel işçilik ile işlenmesi ile elde edilen tesbih modelleri de en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Gümüş taşlar kullanılarak üretilen tesbih modelleri de her zaman moda olan özel tasarımlardır. Tesbih tutkunları için değerli taşlardan üretilen tesbihler için sektöre yön veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günleriniz için her yaş grubuna hitap edecek tesbih modelleri satışı yapılmaktadır.


TESBİHTE KALİTE VE ŞIK TASARIMLAR

Tesbih birçok kişi için vazgeçilmez bir tutkudur. Tesbih tutkunları için özel taşlardan üretilen tesbihlerimiz kalitesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Tesbih üretiminde kullandığımız tüm malzemeler birinci sınıf kaliteli ürünlerdir. Kehribar taşından üretilen tesbihlerimizin psikolojik rahatlatma etkisi bulunur. Kullandığımız taşlar, sertifikalı orijinal taşlardır. Sahte ve ucuz taşlardan üretilmiş tesbihlerden kesinlikle kaçınılması gerekir.

Kişilerin sürekli temas ettiği tesbihlerin kalitesiz olması, sağlık açısından zararlıdır. Tesbih seçiminde yıllardır sektörde yer edinmiş firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve özel işçilik bir araya gelince şık tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Kehribar tesbih, kuka tesbih, kazaz tesbih, gümüş tesbih gibi farklı renk ve tasarımlara sahip tesbih modellerini firmamızda bulabilirsiniz.